Прочитай текст.Добери до нього заголовок.Спиши вставляючи замість крапок прикметники. Ранньої весни прокинувся від снігу .... пролісок.На...стебельці він підвів свою....голівку і потягнувся до...сонечка.Поряд під кущиком з'явил...

Прочитай текст.Добери до нього заголовок.Спиши вставляючи замість крапок прикметники. Ранньої весни прокинувся від снігу .... пролісок.На...стебельці він підвів свою....голівку і потягнувся до...сонечка.Поряд під кущиком з'явилось ще кілька таких самих... пролісків.Вони раділи...теплу і сонцю......
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Заголовок: Перші весняні проліски 1.Білосніжний 2.Тоненькому 3.Маленьку 4.Теплого 5.Весняних 6.Весняному 7.Яскравому