Прочитай  вірш . добери  до видіиних слів перевірні   поясни написання   е, и в ненаголошених   складах                  Тече вода з- під явора яром  на долину .   Пишається  над водою   червона калина . Пишається калинонька , ...

Прочитай  вірш . добери  до видіиних слів перевірні   поясни написання   е, и в ненаголошених   складах                  Тече вода з- під явора яром  на долину .   Пишається  над водою   червона калина . Пишається калинонька , явір молодіє а  кругом їх верболози й лози  зеленіє .       видлині слова: пишається верболози зеленіє.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пишається - пишний верболози - верби зеленіють - зелень