Прочитай зачин i кiнцiвку тексту.склади й запиши  основну частину .                                                                        добрi друзi   напередоднi новорiчного свята я зламала руку . на шкiльне свято я ,звичайн...

Прочитай зачин i кiнцiвку тексту.склади й запиши  основну частину .                                                                        добрi друзi   напередоднi новорiчного свята я зламала руку . на шкiльне свято я ,звичайно, пiти не могла.але якою ж була моя радiсть,коли ввечерi того дня до мене завiтали майже всi моi однокласники.(зачин)   чудово, що в мене э добрi друзi. з ними не так сумно було хворiти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вони принесли настільні ігри, ми довго гралися.вони вирішили сказати вчительці щоб вона перенесла свято. а  коли я одужала ми разом пішли на свято