ПРОЧИТАЙТЕ ДНЕВНИК ЖАБРЫ ЗАДАЙТЕ ВОПРОСЫ И ОТВЕТЬТЕ НА НИХ Monday,November 1st It was a sunny day. We walked by the side of the river. There were lost of birds. I was so happy! Tuesday,November 2nd It was rainy and windy. We wa...

ПРОЧИТАЙТЕ ДНЕВНИК ЖАБРЫ ЗАДАЙТЕ ВОПРОСЫ И ОТВЕТЬТЕ НА НИХ Monday,November 1st It was a sunny day. We walked by the side of the river. There were lost of birds. I was so happy! Tuesday,November 2nd It was rainy and windy. We walked in the forest and we didn*t see any animals. My socks and shoes were wet. I was so tired.
Гость
Понедельник, 1 ноября Это был солнечный день. Мы шли по берегу реки . Там были потеряны птиц . Я была так счастлива ! Вторника, 2 ноября Это было дождливо и ветрено. Мы шли в лес , и мы А не было * т вижу никаких животных. Мои носки и ботинки были мокрые. Я так устал .