Прочитайте гумористичне оповідання. Продовжіть його, використовуючи фразеологізм у кожному реченні. Дмитрик днями вештався по вулиці. Зустрівши знайомих, він полюбляв розводити теревені. Часом він молов усякі дурниці, любив ска...

Прочитайте гумористичне оповідання. Продовжіть його, використовуючи фразеологізм у кожному реченні. Дмитрик днями вештався по вулиці. Зустрівши знайомих, він полюбляв розводити теревені. Часом він молов усякі дурниці, любив скалити зуби, згадуючи невдачі своїх товаришів. Хлопці просили його тримати язик за зубами. Та Дмитрик ніяк не міг прикусити язика.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
він бігав, розводив теревені і  нікого не слухав.Раз коли він кривився з тітки Марії прикусив язика з нього потекла кров, хлопчик дуже засмутився, йому було боляче.а тітка Марія сказала от як погано з когось кривитися