Прочитайте і відгадайте народні загадки 1. Гарний він на вроду ість пальне, п'є воду. Ходить з краю в край, ріже чорний коровай 2. Солона а не сіль біжить а не ріка блищить а не золото коли б відгадати та менше її знати!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 трактор                                                                                                                      2 не знаю прошу решишь мой вопрос