Прочитайте козацьке прислів'я:без гетьмана військо гине. Доберіть прислів'я, що передав ту саму думку. А) без доброго командира військо-отара Б) той не козак, що отамани не думає бути В) Кракові воєвода-велика невгода Г) гетьма...

Прочитайте козацьке прислів'я:без гетьмана військо гине. Доберіть прислів'я, що передав ту саму думку. А) без доброго командира військо-отара Б) той не козак, що отамани не думає бути В) Кракові воєвода-велика невгода Г) гетьман знає, що в нас нічого немає
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А (это просто текст чтоб ответ можно было отправить)