Прочитайте поезію Василя Симоненка. Випишіть десять незапозичених слів, підкресліть ті з них, що властиві тільки українській мові. Можна вибрать друга і по духу брата, та не можна рідну матір вибирати. За тобою завше будуть ма...

Прочитайте поезію Василя Симоненка. Випишіть десять незапозичених слів, підкресліть ті з них, що властиві тільки українській мові. Можна вибрать друга і по духу брата, та не можна рідну матір вибирати. За тобою завше будуть мандрувати Очі материнські і білява хата. І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вибрать, духу, матір, завше, мандрувати, материнські, білява, затріпочуть, тугою, залоскочуть.