Прочитайте текст і виконайте завдання 7–10.1. Вік рослини, (1) яку в нас називають деревій, білоголовник, біла кашка, становить кілька(2) тисячоліть. 2. Походження її наукової назви (ахіллея мілефоліум) пов’язують з іменемгрець...

Прочитайте текст і виконайте завдання 7–10. 1. Вік рослини, (1) яку в нас називають деревій, білоголовник, біла кашка, становить кілька (2) тисячоліть. 2. Походження її наукової назви (ахіллея мілефоліум) пов’язують з іменем грецького воїна-мудреця Ахілла, який (3) уперше використав цю рослину для лікування ран, а також грецьким словом «ахілон», тобто тисяча, що вказувало на безліч розсічених листочків. 3. Лікарі Давньої Греції й Риму використовували деревій тисячолистий, як (4) надійний кровоспинний і ранозагоювальний засіб. 4. Крім того, деревій дезінфікує рани й сцілює від шлункових хвороб (За М. Середою). 7. Укажіть, у якому реченні допущено пунктуаційну помилку А у першому Б у другому В у третьому Г у четвертому 8. Укажіть, у якому слові допущено орфографічну помилку А уперше Б розсічених В дезінфікує Г сцілює 9. З’ясуйте, якими частинами мови є виділені слова (цифра в дужках позначає наступне слово) А іменник Б прислівник В займенник Г прикметник Д частка 10. Прочитайте речення, з’ясуйте, якими членами речення є виділені слова (цифра в дужках позначає наступне слово) Полинова моя Україно, часто ворог (1) тебе полонив – от і виріс (2) полин на руїнах (Г. Чубач). (3) Віками ткалося мереживо народних переказів про велику княгиню Ольгу як про (4) діяльну, мудру правительку (О. Козуля). А обставина Б присудок В підмет Г означення Д додаток
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
7-а, 8-г, 10 1-д 2-в 3-а 4-г