. Прочитайте текст та визначте: а) норму права б) правовідносини в) правопорушення Єгору виповнилося 16 років і він запросив на святкування дня народження своїх друзів Олега та Галину. Олег і Галина купили Єгору у подаруно...

. Прочитайте текст та визначте: а) норму права б) правовідносини в) правопорушення Єгору виповнилося 16 років і він запросив на святкування дня народження своїх друзів Олега та Галину. Олег і Галина купили Єгору у подарунок модні компакт-диски. Галина прийшла разом зі своїм приятелем Антоном 17 років, який потай взяв з кімнати батьків Єгора золоту прикрасу. Вранці мати помітила зникнення прикраси і попередила друзів Єгора , що це злочин(крадіжка),за який відповідно до закону, до кримінальної відповідальності притягуються особи, яким на момент здійснення злочину виповнилося 16 років.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В) Правопорушення Правопорушення-це винна дія або бездіяльність особи,яка порушує встановлені норми права,завдає шкоди й спричиняє юридичну діяльність.