Прочитайте вголос текст, чітко вимовляючи числівники. У якому відмінку їх ужито? У плаванні чудові результати показують кити (до 40 км за годину), кальмари (до 55 км за годину), дельфіни (до 37 км за годину). Чемпіоном серед ри...

Прочитайте вголос текст, чітко вимовляючи числівники. У якому відмінку їх ужито? У плаванні чудові результати показують кити (до 40 км за годину), кальмари (до 55 км за годину), дельфіни (до 37 км за годину). Чемпіоном серед риб вважається риба-меч, яка розвиває швидкість до 135 км за годину. Серед жителів повітряного океану рекорд швидкості належить золотавому орлу (до 160 км за годину)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ці числівники вжито в родовому відмінку