Прочитайте, вибираючи з дужок прийменник Зустрiлися ( з, зi) товаришем Дiзнався ( з, зi) словника Вийняв ( з, зi) портфеля Узяв ( з, зi) шафи Лист ( з, зi) Льовова Виступив ( з, зi) пропозицiэю Сказав ( з, зi) радiстю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зустрівся з товаришем дізнався із словника вийняв із портфеля узяв із шафи лист зі Львова виступив із пропозицією сказав із радістю