Прочытай цей текст .Якый це текст росповидь чы опыс Лис сяэ крыышталем. ще вчора поля й выгоны булы .....,..... а сьогодня кожна стеблына прыбрана в ....... мереживо и ........ срибло. Морозець прыэмно пощыпуэ щокы. Ледь-ледь р...

Прочытай цей текст .Якый це текст росповидь чы опыс  Лис сяэ крыышталем. ще вчора поля й выгоны булы .....,..... а сьогодня кожна стеблына прыбрана в ....... мереживо и ........ срибло.  Морозець прыэмно пощыпуэ щокы. Ледь-ледь рыплять снижынки пид ногамы. Легко дыхаэться цього .... ранку. Слова для довидок: сухый , сриблястый билый , сирый , одноманитный , зымовый. 2. Спышы. замисть крапок добэры з довидкы  прикметники, ставляючы их у потрибной форми  3. Пидкрэслы головни члэны у пэрших двух реченнях другого обзацу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Текст - розповідь. Лис сяє кришталем.Ще вчора поля й вигони були сухими,сирими, а сьогодні кожна стеблина прибрана в сріблясто-біле мереживо і сіре срібло. Морозець приємно пощупує щоки. Ледь-ледь риплять сніжинки під ногами.Легко дихається цього зимового ранку.