Продолжите данные предложения: 1 This was.... 2 Instead.... 3 He seemed to.... 4 However,it is understood... 5 This meant.... 6 Not for the first time... 7 She was also allowed...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Продолжите данные предложения:1 This was my fate. 2 Instead of doing my homework I watched TV 3 He seemed to be angry. 4 However,it is understood that you passed your exam! 5 This meant that the chances for data recovery were limited (это означает) 6 Not for the first time he did it. 7 She was also allowed to stay up late.