Продовж дiалог. Розмова двох товаришiвРозмова двох товаришiв про зоопарк                                                                                -Де ти вчора був?(___)                                                   ...

Продовж дiалог. Розмова двох товаришiвРозмова двох товаришiв про зоопарк                                                                                -Де ти вчора був?(___)                                                                                                        -Iздив у зоопарк.(_____)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Де ти вчора був?Чому ти не зателефонував?Я чекав твого дзвінка! -Їздив у зоопарк.З сім'єю ми дивилися на різних тваринок!Вони такі кумедні -Розкажи! -Була одна мавпа!яка дуже любила цукерки!А ще був хамелеон,як ми до нього підішли він перетворився в червоний колір тому,що він нас соромився! _Дуже кумедно!А ще що? -Ну були різні тварини!потрібно компанією з'їздити в зоопарк і ти все зрозумієш! Дякую,що ти вислухав мене з цікавістю!Я надіюся тобі сподобалася моя розповідь? -Так вона вражаюча!Бувай До зустрічі!