Продовж речення. Щоб колектив був успішний,___________________________________________________________________
Продовж речення.
Щоб колектив був
успішний,_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб колектив був успішний, потрібно перш за все бути авторитетом.
Адже славна компанія завжди починається з добра.))