Продовжи(5-7 речень) Чи потрібні в наш час книжки?: Унаш час деякі люди вважають:щоб багато знати,достатньо переглядати телепередачі,цікавитися новинами в Інтернеті.Я думаю,що.....

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю, що без книжок не прожити! Тому, що книжка біля тебе може бути завжди і там є багато цікавого. За допомогою книжки ти вчишся балакати та дізнаєшся багато нового. Книжка — це мудрий, розважливий, найвірніший наш друг, який супроводжує нас протягом усього життя.