Продовжить историю про чарли яким на вашу думку вин став би господарем фабрики що зроиби дбля инших

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я вважаю що він став хорошим господарем. і його шоколадна фабрика знову відкрилась.в його місті з`явилось безліч робочих мість,а шоколаду стало ще більше.мабуть він як віллі вонка проводив різноманітні експерименти з шоколадом.звичайно він би це робив не сам йому допомагають дивовижні істоти умпа-лумпи.і звичайно завжди поруч з ним була його щаслива сім`я.