Продовжіть текст: Одного ранкуПродовжіть текст: Одного ранку хлопчик, який відпочивав в селі у бабусі, вирушив на риболовлю............Йому вдалось зловити лише одну рибку................... Випущена в банку з водою риба загово...

Продовжіть текст: Одного ранкуПродовжіть текст: Одного ранку хлопчик, який відпочивав в селі у бабусі, вирушив на риболовлю............Йому вдалось зловити лише одну рибку................... Випущена в банку з водою риба заговорила людським голосом і попросила........................!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вирушив на риболовлю  разом з товаришем(можно написати   Миколою).Зловив маленьку  рибку.Попросила відпустити у ставок.