Продовжіть текст вкористовуючи слова в переносному значенні на 3 абзаци :На високому стеблі велика квітка з золотими пелюстками. Спить вона вночі, схиливши золоті пелюстки. Та як тільки сходить ранкова зірниця...

Продовжіть текст вкористовуючи слова в переносному значенні на 3 абзаци : На високому стеблі велика квітка з золотими пелюстками. Спить вона вночі, схиливши золоті пелюстки. Та як тільки сходить ранкова зірниця...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вона піднімає свої пелюсти і здається ніби вона світяться