Продовжіть визначення:1. Словосполучення відрізняється від речення... 2.Воно складається з... 3.Слова у словосполученні пов'язуються між собою... 4.Речення слугує... 5.Йому притаманні такі ознаки...6.Речення складається з...

Продовжіть визначення: 1. Словосполучення відрізняється від речення... 2.Воно складається з... 3.Слова у словосполученні пов'язуються між собою... 4.Речення слугує... 5.Йому притаманні такі ознаки... 6.Речення складається з...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Словосполучення відрізняється від речення тим ,що у реченні є граматична основа. 2.Воно складається з головного та залежного слова. 3.Слова у словосполученні поєднуютьзя між собою за змістом та граматично,або тільки за змістом. 4. 5. 6.Речення складається з головних ,другорядних членів речення.