Продовжити діалог Я сьогодні вже дочитую оповідання Всеволода Нестайка. Дуже цікаві. А ти що читаєш? Та ... А навіщо питаєш?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Я сьогодні вже дочитую оповідання Всеволода Нестайка. Дуже цікаві. А ти що читаєш?  -Та ... А навіщо питаєш? -я ще не знаю,що мені читати потім.Можливо,ти мені порадиш?  -Не знаю... Мене книжки не дуже цікавлять. Мені більше подобається комп'ютер. -Тоді бувай.Мені ще потрібно зайти до бібліотеки та взяти нову книгу.До побачення.