ПРОДОВЖИТИ РОЗПОВІДЬ!!!!!!!!!!!!!!! Товаришів у мене багато — у школі, в нашому й сусід?

ПРОДОВЖИТИ РОЗПОВІДЬ!!!!!!!!!!!!!!! Товаришів у мене багато — у школі, в нашому й сусід??ьких дворах. Але найбільше я дружу з Ігорем. Яка в нас дружба — судіть з такої пригоди. Коли похолодало і випав сніг, Ігореві, щоб не мерзли руки, купили зелені вовняні рукавички. М'якенькі й теплі-теплі. Я теж захотів такі самі. Мама купила і мені. Одного разу на великій перерві ми кидалися сніжками. Як подзвонили на урок, припинили гру, вбігли в клас, глянули, а в нас обох немає по рукавичці. В мене — лівої, в Ігоря — правої.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми засумували. на слідуйчий день ми теж гралися на вулиці. але вже без рукавичок