Продовжте твердження. Якщо відстань між пластинами конденсатора збільшити у 2 рази, то його ємність … А) збільшиться у 2 рази. Б) зменшиться у 2 рази. В) зменшиться у 4 рази. ...
Продовжте твердження. Якщо відстань між пластинами конденсатора збільшити у 2 рази, то його ємність … А) збільшиться у 2 рази. Б) зменшиться у 2 рази. В) зменшиться у 4 рази. Г) збільшиться у 4 рази.
Ответ(ы) на вопрос:
из формулы C = (ES)/(4Пd) , де відстань d , тоді зменшиться у 2 рази.