Проект на тему "Подорож Україною" 10 реч. СРОЧНО!!!!!! 3-клас
Ответ(ы) на вопрос:
Бердичів. Полісся
Місто Бердичів було засноване ще в сиву давнину на високому пагорбі з чудовим краєвидом на ріку Гнилоп’ять. Він і понині стоїть, немов вартовий часу – спокійний і в той же час гоноровий, зберігаючи перлини дорогоцінної культури та духовної спадщини України. Цьому місту відомі й злети, й падіння. Воно пам’ятає і криваві війни, і яскраві й відомі по всьому Правобережжі та далеко за його межами ярмарки, які прирівнювались до великих свят. Тут бував Тарас Шевченко, сюди приїздив до своїх родичів Шолом-Алейхем, тут народився і провів дитинство відомий англійський письменник Джозеф Конрад. У палаці Радзівілів бував великий князь російський Павло Петрович та польський король Станіслав Август. Із палацу, на місці якого нині знаходиться міськвиконком, лунали чарівні мелодії у виконанні Фредеріка Шопена. Саме в цьому місті, в костелі св. Варвари, вінчався відомий французький письменник Оноре де Бальзак з найчарівнішою жінкою того часу Евеліною Гданською...