Прокоментувати вислів "гідність держави на сам перед залежить від гідності особистостей які її створюють "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цей вислів на даний момент дуже актуальний і я цілком погоджуюсь з ним. Гідність держави залежить насмперед не від політиків, прокурорів, суддів, а від нас самих, простих громадян своєї країни. Саме ми повинні забезпечити добробут, мир, злагоду в своїй країні. Ми повинні конролювати закони, які створює ВР, задля забезпечення верховенства права. Ми працьовитий народ, який може досягти вершин. Ми жителі України і ми повинні пишатися цим!