Промінь входить з вершини розгорнутого кута і ділить його два кути , один з якого гострий . Визначте вид другого кута А) гострий Б)тупий В)прямий Г) розгорнутий 2) Визначте вид трикутника кути якого дорівнюють 138* 20* 22*...

Промінь входить з вершини розгорнутого кута і ділить його два кути , один з якого гострий . Визначте вид другого кута А) гострий Б)тупий В)прямий Г) розгорнутий 2) Визначте вид трикутника кути якого дорівнюють 138* 20* 22* А) прямокутний Б) тупокутний В) гострокутний Г) визначити не можна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) завдання - б. ; 2) б