.    «Пропащою силою» у романі виступають:а)    Чіпка;                 г) Пацюк;б)    Матня;                ґ) Максим;в)    Лушня;               д) Мирон Ґудзь.

.    «Пропащою силою» у романі виступають: а)    Чіпка;                 г) Пацюк; б)    Матня;                ґ) Максим; в)    Лушня;               д) Мирон Ґудзь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До "пропащої сили", можна приєднати усіх крім Мирона Ґудзя. Але головними все таки є -а),ґ)