ПРОШУ МНЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО УЖЕ ЗАВТРА!!!ДАЮ 100 БАЛЛОВ ПОМОГИТЕ ПРОШУУУУУУ!!!!! ПРОШУ ОПИСАТЬ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ИНСТРУМЕНТ ПО ПЛАНУ СРОЧНО!!!!! 1. музыка аспабының атауы. 2.аспаптың жасалған материалы туралы мəлімет 3.аспаптың құ...

ПРОШУ МНЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО УЖЕ ЗАВТРА!!!ДАЮ 100 БАЛЛОВ ПОМОГИТЕ ПРОШУУУУУУ!!!!! ПРОШУ ОПИСАТЬ МУЗЫКАЛЬНЫЙ ИНСТРУМЕНТ ПО ПЛАНУ СРОЧНО!!!!! 1. музыка аспабының атауы. 2.аспаптың жасалған материалы туралы мəлімет 3.аспаптың құрылысы 4.музыка аспабының үні туралы
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у тя написона 5 баллов на верху