Прошу написать сочинение на казахском языке на тему мой любимый учитель. учитель казахского языка. макс 5-7 строк

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менде суйiктi мугалiм бар. Онын аты Ольга Леонидовна. Ол iзгi жане кайырымды.Ол адибиеттi окытайды. Ол отiлмен мугалiм. Ол кызыкты адам. Мен оны кадiрлеймiн.Мен онын панiнен суйемiн.Ол ылги жане комектеседi. Ол оте кызык тарихта ангiмелейдi.