Прошу, помогите Який поетичний твiр о.олеся вам запам'ятався найбiльше? Чому?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найбільше мені запам'ятався твір О. Олеся «Заспів». Цей твір дуже цікавий і пізнавальний! З нього можна дізнатися багато фактів з історії Київської Русі. Чим тоді займалися люди? У що вірили? Яким був Київ? Про це все розповідає автор у даному вірші-билині. Прочитавши цей твір ви однозначно розширена свій кругозір!