Прошу вас ребята надо сделать 5 задание по заданию прошу васбуду очень вам благодарнаправдаза ваш ответ буду вам признательнаи если вам надо или хотите подпишусь на вас:-)
Прошу вас ребята надо сделать 5 задание по заданию
прошу вас
буду очень вам благодарна
правда
за ваш ответ буду вам признательна
и если вам надо или хотите подпишусь на вас:-)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 What is he like? Sometimes he is quite angry,sometimes he is a bit scary,but he is usually very nice.
3What does he look like?She is very sweet and she has got blonde hair.Her eyes are quite big.
4What is he like? He is quite friendly,but she is really good at football.