Просклонять любое слово, Атау Септік кроме (Мектеп,мұғалім) Пожалуйста :)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
атау септік --телефон ілік септік---телефонның барыс септік---телефонға табыс септік--телефонды жатыс септік---телефонда шығыс септік---телефоннан көмектес септік--телефонмен
Гость
И.с мектептын мугалымнын Б.с мектепке мугалымге Т.с мектепты мугалымды Ж.с мектепте мугалымде Ш.с мектептен мугалымнен К.с мектеппен мугалыммен