Просклонять слова башкирского языка: аю,ат,эт,су,яны,ай,куян яҠа ылау

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.с аю                ат І,с аюдың            аттың Б,с аюға              атқа Т,с аюды             атты ж,с аюда              атта Ш,с аюдан            аттан  к,с аюмен               атпен
Гость
а.с ет ; су;ай;қоян і.с:еттін;судын;айдын;кояннын б.с:етке;суға;айға;қоянға т.с:етті;суды;айды;конды ш.с:еттен;судан;айдан;қояннан к.с:етпен;сумен;аймен;қоянмен