Просклонять слова по каз яз бас ,тон,етiк ,киiм

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
атау: бас.тон.етик. киим. илик: бастын. тоннын.етиктин.киимнин. барыс: баска.тонга.етикке.киимге. табыс: басты. етикти.тонды.киимди. жатыс: баста.тонда.етикте. киимде. шыгыс: бастан. тоннан.етиктен. киимнен. комектес: баспен.тонмен.етикпен.кииммен
Гость
атау с--бас, тон, етік, киім ілік с--бастың, тонның, етіктің, киімнің барыс с--басқа, тонға  етікке, киімге табыс с--басты, тонды, етікті,киімді жатыс с--баста, тонда, етікте, киімде шығыс с--бастан, тоннан. етіктен, киімнен көмектес с--баспен, тонмен, етікпен, киіммен.