Просклоняйте по падежам  на казахском слова: Болу, ұнамау, таңдау. Плиз сросно надо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.С - болу І.С - болуының Б.С - болуға Т.С - болуды. Ж.С - болуда Ш.С - болудан К.С - болумен
Гость
ұнамау ұнамаудын ұнамау га унамауды унамауда унамаудан унаумамен тандау тандаудын тандамауга таңдама уды тандамауда тындамаудан тындамаумен