Просклоняйте пожалуйста эти слова на украинском языке: смiливiсть,чiснiсть,напалегливiсть. типа М.в. Р.в. и т.д.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. сміливість, чесність, наполегливість Р. сміливості, чесності, наполегливості Д. сміливості, чесності, наполегливості Зн. сміливість, чесність, наполегливість Ор. сміливістю, чесністю, наполегливістю М. у сміливості, у чесності, у наполегливості Кл. сміливосте, чесносте, наполегливосте