Просклоняйте восьме березня, дев'ятнадцяте січня, перше січня

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Н.в.Восьме березня. Р.в. Восьме березня. Д.в. Восьмому березню. Зн.в. Восьме березня. Ор.в. Восьмим березням М.в. На восьмому березні Н.в. дев'ятнадцяте січня Р.в. дев'ятнадцяте січня Д.в. дев'ятнадцятому січню. Зн.в. дев'ятнадцяте січня Ор.в. дев'ятнадцятим січням М.в. на дев'ятнадцятому січню ПРОДОЛЖЕНИЕ СЛЕДУЕТ...