Простим є речення:А)Ростуть скоріш,хлопята,на підмогу татусеві Б)Це була весела зелена галявина,і на ній росли квіти. В)Після вечері Микола взяв свиту й ліг спати на току,на

Простим є речення:А)Ростуть скоріш,хлопята,на підмогу татусеві Б)Це була весела зелена галявина,і на ній росли квіти. В)Після вечері Микола взяв свиту й ліг спати на току,на соломі,але ого не брав сон. Г)Весь світ стоїть,мов храм,розписаний модерно,весь Божий світ яріє барвами яси. Д)Минуло літо, тільки бабине горить ще, спадає листя на траву,неначе кров,і баня неба молитовно пнеться вище,темнішає немов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Простим є речення відповідь А)