Просто ответьте на 3 вопроса. прошу только правильно.1 Do you want to enter a university after school?2 How often do you listen to the radio?3 Are you good at singing ?

Просто ответьте на 3 вопроса. прошу только правильно. 1 Do you want to enter a university after school? 2 How often do you listen to the radio? 3 Are you good at singing ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.  Yes, I do. I want to enter the university after school. 2.  I listen to the radio every day. 3.  Yes,I am.  I’m good at singing. I’m fond of singing a lot.