Протокол на тему батьківських зборівжелательно на украинском! СРОЧНО!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                               Протол   (знак) 5                 батьківських  зборів    11А  класу  школи номер 225       17.04.20014 р.                                                             Назва міста      Голова   зборів:Іванов П.Ю     Секретар:Петров  А.К.    Присутні:усі батьки класу(список додається)                                            Порядок денний: 1)Закінчення школи . 2)Останній дзвоник. 3)Випускний вечір. 1римским.Слухали: ІвановаП.Ю. Про підготовку останнього дзвоника учнів 11 класу 1римским.Вислухали: 1.Самсоненко В.А. Запропонував  пропозиції................................,....... 1римским.Ухвалили: Те, що   ухвалили 2римским.Слухали: КириченкоО.Л. Про випускний вечір. 3 римским.Ухвалили: ТЕ, ЩО УХВАЛИЛИ Голова зборів          (Підпис)                              П.Ю.Іванов Секретар                   (Підпис)                               А.К.Петров