Протягом літніх канікул Олег відпочивав 38 днів у бабусі та 24 дні у таборі.Решту літніх днів хлопчик відпочивав з батьками на морі.Скільки днів відпочивав Олег з батьками на

Протягом літніх канікул Олег відпочивав 38 днів у бабусі та 24 дні у таборі.Решту літніх днів хлопчик відпочивав з батьками на морі.Скільки днів відпочивав Олег з батьками на морі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Каникулы дляться 98 дней 38+24=62 был у бабушки и в лагере 98-62=36 дней Олег был на море