Протягом місяця сім я використала 125 кВт електроенергії. Скільки вони мають платити за спожиу електроенергію, якщо один з членів сімї має 100-відсоткову пільгу за безоплатне
Протягом місяця сім я використала 125 кВт електроенергії. Скільки вони мають платити за спожиу електроенергію, якщо один з членів сімї має 100-відсоткову пільгу за безоплатне користування електроенергією в обємі 75кВтг, а тариф становить 0,2436грн/кВтг?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
125кВт-75кВт =50кВт 50кВт* 0.2436 грн/кВт =12.18 грн