Проверьте письмо по английскому.Dear Sasha, Sorry that I anwser your letter so late.I was in a camp and i couldn't anwser you. I want to tell lots of intersting information. But I will begun with bad news. Do you remember that ...

Проверьте письмо по английскому. Dear Sasha, Sorry that I anwser your letter so late. I was in a camp and i couldn't anwser you. I want to tell lots of intersting information. But I will begun with bad news. Do you remember that you invited me on your party? I can't go there because I will at my countryside house. I must help my grandma with her vegetable garden. This year she have planted plenty of potatoes and can't take care of them. But wish you have a great time with your other friends. Oh, I am hurrying to go to the swimming pool. I will tell you lots of interesting when I see you. Best wishes, Misha
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогой Саша, Жаль, что ответить на твое письмо так поздно. Я был в лагере анди не мог ответить вам. хочу рассказать много интересной информации. Но! началось с плохих новостей. Помнишь что вы пригласили меня на свою вечеринку? не могу до там ведь будет в моем загородном доме. должен помочь бабушке с ее овоща сад. В этом году она посадила много картофель и" заботиться о них. Но желаю у вас есть большое время со своими друзьями. Ой, я торопясь до бассейна. расскажет вам много интересного, когда вижу тебя. Наилучшие пожелания, Миша