Проверьте пожалуйста грамматику придуманного мной диалога на английском!g: Welcome back, Наташа! How was your holiday?n: It was just awful!g: In the Black Sea?n: Not only there. So many things went wrong!g: Like what?n: Firstly...

Проверьте пожалуйста грамматику придуманного мной диалога на английском! g: Welcome back, Наташа! How was your holiday? n: It was just awful! g: In the Black Sea? n: Not only there. So many things went wrong! g: Like what? n: Firstly our flight was delayed. We spent about 30 hours by waiting.  g: How awful! Though on the other hand you could buy some souvenirs in duty free.  n: They was too valuable.  g: Surely things were a bit better when you got there. n: I wish! The beach was closed because of nasty virus epidemic.  g: What a shame Oh, well, try to look on the bright side - it's not safe to get a suntan these days anyway! n: Huh! I'll tell you what... I'm staying at home next year! -----КАК ДОЛЖНО БЫТЬ g: C возвращением Наташа! Как прошли каникулы? n: Это было просто ужасно! g: На черном море? n: Не только там. Все пошло не так! g: Например? n: Во-первых наш рейс был задержан. Мы потратили 30 часов в ожидании.  g: Какой ужас! Хотя с другой стороны ты могла бы купить сувениров в дьюти-фри.  n: Они слишком дорогие. g: Надесь все пошло лучше когда вы приехали туда. n: Я надеялась. Пляж был закрыт из за вирусной эпидемии.  g: Какой кошмар. Но попробуй взглянуть на это я яркой стороны - в эти дни не безопасно загорать! n: Ха! Знаешь что? В следующем году я останусь дома!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Очень хорошо!Как мне очень понравилося:)