Проверьте,пожалуйста,сочинение по английскому:The most popular media it's the Internet.Thay don't use radio.They also have color TV. He looks Big Bang Tioriyu.Most in the family watching TV granfmoter.Ilya isn't looking broadca...

Проверьте,пожалуйста,сочинение по английскому: The most popular media it's the Internet.Thay don't use radio.They also have color TV. He looks Big Bang Tioriyu.Most in the family watching TV granfmoter.Ilya isn't looking broadcasting company.He has only five station broadcast. Ilya had satellite TV.He also has American programmes. If Ilya can't watch the program,he looks at it later.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у тебя написано thae dont use radio а надо they