Провідміняти такі слова та словосполучення: Університет, жовто-блакитний, я, пер?

Провідміняти такі слова та словосполучення: Університет, жовто-блакитний, я, пер??ий, Тарас Григорович Шевченко, Микулець Василь Іванович.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н: університет, я, перший Р: університету, мене, першого Д: університету, мені, першому З: університет, себе, першого О: університетом, мною/собою, першим М: на університеті, на мені, на першому