Провідміняти числівники чотириста шістдесят два. тридцять вісім. сто

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
н. чотириста шістдесят два р. чотирьохсот шістдесяти двох д. чотирьомстам шістдесяти двом з. чотириста шістдесят два (двох) о. чотирмастами шістдесятьма двома м. на чотирьохстах шістдесятьох двох н. тридцять вісім р. тридцяти восьми д. тридцятьом вісьмом з. тридцять вісім (тридцятьох вісьмох) о. тридцятьма вісьмома м. на тридцятьох вісьмох н. сто р. ста д. ста з. сто о. ста м. на ста