Провідміняти імена побатькові Віктор Олегович, Мар*яна Ігорівна Ольга Андріївна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Віктор Олегович Віктора Олеговича Віктору Олеговичу Вктора Олеговича Віктору Олеговичу  на Вікторі Олеговичі Мар*яні Ігорівни Мар*яні Ігорівні Мар*яну Ігорівну  Мар*яною Ігоревною на Мар*яні Ігоревні Ольги Андріївни Ользі Андріївні Ольгу Андріївну Ольгою Андріївною на Ользі Андріївні вроде так)