Провидминяти по видминках слова легковажни учни украйнська писня перелитний птах мирне небо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н.в. легковажні учні / українська пісня/перелітний птах/мирне небо Р.в. легковажних учнів/ української пісні / перелітного птаха/мирного неба Д.в. легковажним учням/ українській пісні/ перелітному птахові/ мирному небу З.в. легковажних учнів/ українська пісня/ перелітного птаха/ мирне небо О.в. легковажними учнями/української піснею/перелітним птахом/мирним небом М.в. на легковажних учнях/ на українській пісні/на перелітному птасі/на мирному небі.